سید اسماعیل قشمشم هستم، مربی (Coach)، مشاور و مدرس برندسازی شخصی و مهارتهای کوچینگ برای مدیران و افراد، جای بسی خوشحالی است که از طریق وبسایت شخصی بستر گفتگو و ارائه آموزشهای کاربردی به شما مخاطبین عزیز فراهم شده است.

وبسایت شخصی مهندس سید اسماعیل قشمشم | همراه: 09195893985 | من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

وبسایت شخصی مهندس سید اسماعیل قشمشم

  /  خدمات من   /  درباره سایت

درباره سایت

یکی از اهداف اصلی این سایت مهیا کردن بستری مناسب برای ارائه آموزش های علمی و به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی در حوزه های کوچینگ برای مدیران، برندسازی شخصی و پرورش مدیران آینده به شما مدیران، خویش فرمایان و دانش آموختگان دانشگاهی است. در ادامه اهداف و برنامه های هر یک از این بخش ها طرح موضوع خواهد شد. در این بخش بیشتر تمایل دارم به رسالت اصلی شکل گیری این وبسایت بپردازم تا انشاالله کارکردهای محتوایی و آموزشی آن برای شما که توفیق آشنایی با یکایک شما عزیزان را ندارم بیشتر شود. هدف اصلی من در طرح ریزی و تولید محتوای این وبسایت دسترسی آسان و برخورداری از یک خط سیر مشخص برای دنبال کردن محتوای آموزشی است، از همین جهت محتوای آموزشی را در قالب مقالات، فایل های آموزشی صوتی و تصویری تقدیم محضر شما عزیزان می کنم. هر یک از 3 بخشی که مطرح شد دارای زیرقسمت هایی هست که طبقه بندی های مختلفی را برای دسترسی به محتوا فراهم می کند.

  • در قسمت پادکست ها و ویدیوها شما می توانید به فایل های صوتی و تصویری آموزشی  با دو دسته بندی موضوعات منتخب و آخرین فایل ها دسترسی پیدا کنید.
  • در قسمت مقالات نیز مقالات آموزشی مرتبط با هرموضوع با دسته بندی آخرین مقالات و مقالات منتخب را پیدا می کنید.
  • در بخش آموزش دسته بندی متفاوتی نسبت به بخش های قبلی فراهم شده است با این هدف که علاقمندان با کاربری آسان می توانند محتوای آموزشی سایت را دنبال کنند.

و در پایان باید گفت که هرآنچه هست لطف خداست و قطعا آنچه که در این وبسایت مشاهده می کنید صرفا نتیجه اقدامات فردی بنده نبوده و ماحصل مشارکت تیم پرتلاش همکارانم در شرکت دانش بنیان رشد فرد و کسب و کار است که در پایان از همه ی این عزیزان تشکر می کنم و برای شما مدیران و همراهان نازینینی که افتخاری میزبانی شما را در وبسایت شخصی خود دارم آرزوی موفقیت می کنم.

ارسال یک نظر