سید اسماعیل قشمشم هستم، مربی (Coach)، مشاور و مدرس برندسازی شخصی و مهارتهای کوچینگ برای مدیران و افراد، جای بسی خوشحالی است که از طریق وبسایت شخصی بستر گفتگو و ارائه آموزشهای کاربردی به شما مخاطبین عزیز فراهم شده است.

وبسایت شخصی مهندس سید اسماعیل قشمشم | همراه: 09120285973 | تلفن: 02186037911 | من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

وبسایت شخصی مهندس سید اسماعیل قشمشم

  /  خدمات من   /  ایرانیان خارج از کشور

ایرانیان خارج از کشور

همانطور که از عنوان این بخش مشخص است، خدمات کوچینگ و  آموزشی بنده برای ایرانیان خارج از کشور به صورت مجزا دسته بندی شده است چرا که هموطنان خارج از کشور  با مسائل مشترک و مشابهی مواجه هستند که جای آن دارد به صورت اختصاصی به این مسائل پرداخته شود، البته باید اضافه کنم که شما شامل دسته های مخاطبین دیگر نیز خواهید بود و در منوی مخاطبین سایت به گروه های مختلف که محتوای آموزشی سایت برای آنها کاربرد دارد مفصلاً اشاره شده است به طور مثال شما که خارج از ایران زندگی می کنید ممکن است پزشک، خویش فرما، مدیر یک شرکت دولتی، خصوصی یا صاحب یک کسب و کار باشید همچنین ممکن است دانش آموخته دانشگاهی باشید و می خواهید به تازگی در عرصه ی کسب و کار وارد شوید پس در نتیجه در این بخش صرفا موضوعات از حیث موقعیت جغرافیایی محل زندگی شما و مسائل مشترکی که با آن رو به رو هستید بررسی می شود.

یکی از مزیت های شما عزیزان اختلاف ارزش پول کشور محل زندگی شما با ایران است که زمینه دریافت خدمات از شرکت ها و همکاران بنده در داخل ایران را برای شما فراهم می کند و خوشبختانه با توجه به رشد روزافزون  مسیرهای ارتباطی،  امکان ارائه خدمات آموزشی و اجرای پروژه در داخل کشور بیشتر از گذشته فراهم شده است تا جایی که بسیاری از پروژه های حوزه فناوری اطلاعات، طراحی سایت، خدمات گرافیکی، دوره های آموزشی و جلسات مشاوره در داخل کشور با هزینه بسیار مقرون به صرفه تر اجرا و ارائه می گردد.

در همین راستا در این بخش از سایت در 3 حوزه تخصصی کاری خود (برندسازی شخصی، کوچینگ برای مدیران، پرورش مدیران آینده) دوره های آموزشی و محتوای آموزشی ویژه به همت همکارانم برای شما عزیزان آماده شده است. در پایان قطعاً برای آنکه من و همکارانم بتوانیم محتوای آموزشی و خدمات خود را بهبود بخشیم، نظرات ارزشمند شما و ارائه نیازهای آموزشی خود همانند گذشته می تواند یاری رسان ما باشد. خوشحال می شوم نظر خود را با ما در میان بگذارید.

فرم ارائه نظر

تماس با ما

ابتدا پیشنهاد می کنم برای آنکه بیشتر با مقوله برندسازی شخصی آشنا شوید به منوی این بخش در بالای سایت مراجعه کنید (که مربوط به محتوای آموزشی این حوزه می شود) همچنین در صفحه اول سایت که گروه مخاطبین وبسایت مشخص شده است به آن دسته که مربوط به شما می شود مراجعه کرده و کارکردهای برندسازی شخصی را با توجه به نوع شغلی که دارید مطالعه کنید.

برندسازی شخصی یک پروسه علمی است و از این جهت بسیاری از رهبران سیاسی و افراد اثر گذار دنیا سال های زیادی  از مشاوران این حوزه برای ایجاد و بهبود برند شخصی خود استفاده کرده اند. حال برای هموطنان خارج از کشور از حیث زندگی در خارج از ایران و فرصت هایی که برای آنها فراهم است از جمله تسلط به زبان های زنده مختلف، بهره مندی از فرصت های متنوع کسب و کاری، رویارویی و ارتباط با ملیت های مختلف(برخورداری از ارتباطات بین المللی) و فرصت های بسیار دیگری که برای ایرانیان داخل از کشور فراهم نیست لذا یکی از مزیت های متخصصین و شهروندان خارج از کشور می تواند برخورداری از برندشخصی قدرتمند است. برندی که بتواند نام و عنوان شما را در ورای مرزها و حتی برای ایرانیان داخل از کشور مطرح کند. برندی که بتواند شما را به تمام مشتریان بالقوه تان در سراسر دنیا معرفی کند.

مخصوصاً آنکه در شرایط کنونی، تخصص ها هستند که حرف می زنند نه ملیت و نژاد افراد. همچنین با توجه به اینکه مرزهای جغرافیایی دیگر مانع برقراری ارتباط میان انسان های دنیا نیست لذا برندسازی شخصی با درنظرگیری مخاطبین فرا منطقه ای فرصتی برای عرضه بهتر و بیشتر خدمات، محصولات و اندیشه های شما می باشد.

آموزش برندسازی شخصی

برندسازی شخصی یک اقدام آنی و سریع نیست و لازمه ی آن یک خودآگاهی خوب نسبت به خود است، همچنین برای ایجاد و بهبود برند شخصی همانند برندسازی سازمانی بایستی از طرح و برنامه برخوردار بود، پس ابتدا بایستی بایدها و نبایدهای میدان بازی را به خوبی بدانیم که در این زمینه آموزشی هایی به صورت مستمر در بخش آموزشهای برندسازی شخصی در منوی اصلی سایت منتشر می شود. برای دریافت اطلاعات دوره های برندسازی شخصی که به صورت آنلاین در سراسر دنیا برگزار می شود روی لینک ذیل کلیک کنید:
دوره برندسازی شخصی ویژه ایرانیان خارج از کشور

دوره های آموزشی چگونه برای ایرانیان خارج از کشور برگزار می شود؟

دوره های آموزشی آنلاین برای شما هموطنان خارج از کشور با توجه به درنظرگیری اختلاف ساعت در مناطق مختلف دنیا توسط کارشناسان آموزش برنامه ریزی شده و در زمان های مناسب با توجه به برنامه زندگی شما از طریق پلتفرم وبسایت Skyroom به صورت آنلاین برای هموطنان خارج از کشور برگزار می شود.

توضیح بیشتر در خصوص نحوه برگزاری دوره های آنلاین(لینک)

مقالات مرتبط

برندسازی شخصی چیست؟

فایل های صوتی مرتبط

فایل های تصویری مرتبط

دوره برندسازی شخصی

راهبری برندسازی شخصی

تماس با ما

فرم ثبت نام و کسب و اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی

جلسات کوچینگ برندسازی شخصی

اگر شما مدیر یک شرکت، صاحب یک کسب و کار، مشاور، مدرس، پزشک یا به طور کلی خویش فرما هستید و بنا دارید در زمینه برندسازی شخصی خود به صورت حرفه ای سرمایه گذاری کنید، در جلسات کوچینگ برندسازی شخصی خودآگاهی فردی، استراتژی ها، اهداف، نقشه راه، برنامه توسعه فردی، برنامه ها و حتی اقدامات جزئی شما با تسهیل گری کوچ (مربی) حاصل می شود.

کوچینگ چیست؟

برای دریافت زمان جلسه کوچینگ لطفا فرم ذیل را تکمیل یا با مدیر روابط تماس بگیرید.

فرم دریافت جلسه کوچینگ

کارشناس روابط عمومی: شماره تماس و واتساپ سرکار خانم اسکندری: 09120285973

راهبری برندسازی شخصی

یکی از خدماتی که می تواند به تمام متقاضیان حوزه برندسازی شخصی کمک شایانی کند، راهبری برندسازی شخصی است چراکه بسیاری از افرادی که در این مسیر قدم برمی دارند ضرورت استفاده از ابزارهایی همچون شبکه های اجتماعی، طراحی وبسایت و تولید محتوا را متوجه می شوند و در راهبری برندسازی شخصی هدف آنست که تمام نیاز های متقاضیان برندسازی شخصی به صورت یکپارچه و با یک هویت واحد ارائه گردد. راهبری برندسازی شخصی شامل خدمات ذیل می شود:

آموزش برندسازی شخصی

افرادی که از خدمت راهبری برندسازی شخصی استفاده می کنند با توجه به تصمیم گیری که در جلسات کوچینگ انجام خواهد شد، آموزش های برندسازی شخصی را به صورت فردی و شرکت در جلسات گروهی دریافت می کنند.

جلسات کوچینگ برندسازی شخصی

اجرای خدمات برندینگ شخصی

یکی از عوامل موفقیت پروسه برندسازی شخصی، نحوه استفاده شما از ابزارهای رسانه ای و کیفیت تولید محتوای شما است. اگر شما از تخصص زیادی برخوردار باشید و حتی از حیث رفتاری روی خود کار کرده باشید اما تنوانید از شبکه های اجتماعی، وبسایت و محتوای خوب بهره مند نباشید، از اثر گذاری برند شما کاسته می شود، البته طبق اندیشه های کوچینگ نمی توانیم یک نسخه ی واحد برای تمام افراد ارائه کرد و حضور در شبکه های اجتماعی و داشتن وبسایت را امری قطعی دانست اما اکثر اشخاص استفاده از این شبکه ها را برای خود ضروری می دانند.

حال همانطور که در گذشته مطرح شد برای آنکه تمام این ابزارها به صورت منسجم بکار گرفته شود، خدماتی همچون طراحی وبسایت، مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی در این قسمت ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات در این زمینه  فرم تماس با ما را تکمیل یا با مدیر روابط عمومی از طریق کانال های ذیل تماس بگیرید.

شماره تماس و واتساپ سرکار خانم اسکندری == 09120285973

آموزش مهارت های کوچینگ برای مدیران

کوچینگ (مربی گری) برای مدیران یک رابطه‌ حمایتی بین آن ها و همکاران و کارکنانشان است. مدیر زمانیکه در نقش کوچ(Coach) ظاهر می شود با طرح پرسش، گوش دادن، بازخورد دادن و بکارگیری ابزارهای سنجش به همکاران خود کمک می‌کند تا اهدافی را برای تغییر مشخص کنند و در جهت آن حرکت کنند. این اهداف می‌تواند در جهت یادگیری مهارت رفتاری، افزایش کارایی و حل مسئله باشد.

مدیرانی که همکاران و کارکنانشان را کوچ می کنند می‌توانند استعدادهایشان را توسعه دهند و کوچینگ را بخشی طبیعی از مدیریت خود و جعبه‌ابزار خود می‌دانند و کوچینگ را برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار و سازمان خود ضروری می دانند.

فرآیند کوچینگ فرآیند زیبایی است به این دلیل که همزمان که مدیر در نقش کوچ به همکاران خود کمک می‌کند بر توسعه‌ شایستگی ‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به ‌همین دلیل کوچینگ نه‌ تنها مربوط به کارکنان است بلکه درباره‌ ی مدیر و مهارت های تعاملی اوست.

دوره های آموزشی مهارت های کوچینگ تحت عنوان مدیریت به روش کوچینگ برای شما هموطنان خارج از کشور با حضور اساتید دیگری که در آرناکوچینگ افتخار همکاری با این عزیزان را دارم و در ادامه معرفی خواهم کرد، برگزار می شود.

خوشبختانه کوچینگ و فرهنگ استفاده از مربی و دوره های آموزشی آن در کشورهای توسعه یافته بسیار بیشتر از داخل ایران رواج یافته است به طوری که موسسه  CIPD در انگلستان در سال 2007 اعلام می کند که 10.000 کوچ حرفه ای در این کشور به سراسر دنیا خدمات خود را ارائه می دهند و همچنین مدیریت به روش کوچینگ یک شیوه اثر گذار و الهام بخش است که سوابق موفقیت های آن در سازمان های خارجی به خوبی قابل دسترس است لذا دانش و شایستگی های کوچینگ برای شما که تجربه زندگی و کار در خارج از ایران را دارید، موضوع جدیدی نیست.

کسب اطلاعات در خصوص دوره مدیریت به روش کوچینگ برای ایرانیان خارج از کشور(لینک)

دوره های آموزشی چگونه برای ایرانیان خارج از کشور برگزار می شود؟

دوره های آموزشی آنلاین برای شما هموطنان خارج از کشور با توجه به درنظرگیری اختلاف ساعت در مناطق مختلف دنیا توسط کارشناسان آموزش برنامه ریزی شده و در زمان های مناسب با توجه به برنامه زندگی شما از طریق پلتفرم وبسایت Skyroom به صورت آنلاین برای هموطنان خارج از کشور برگزار می شود.

توضیح بیشتر در خصوص نحوه برگزاری دوره های آنلاین(لینک)

فرم ثبت نام و کسب و اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی

ارسال یک نظر