سید اسماعیل قشمشم هستم، مربی (Coach)، مشاور و مدرس برندسازی شخصی و مهارتهای کوچینگ برای مدیران و افراد، جای بسی خوشحالی است که از طریق وبسایت شخصی بستر گفتگو و ارائه آموزشهای کاربردی به شما مخاطبین عزیز فراهم شده است.

وبسایت شخصی مهندس سید اسماعیل قشمشم | همراه: 09195893985 | من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

پرورش مدیران آینده چیست؟

  /  پرورش مدیران آینده چیست؟

مقدمه

آموزش های این بخش از سایت برخواسته از دغدغه های فردی من برای شما فارغ التحصیلان دانشگاهی است که می خواهید آینده شغلی موفقی داشته باشید. متأسفانه دلیل اصلی ناکارآمدی فارغ التحصیلان دانشگاهی ما برای ورود به بازارکار عدم برخورداری مهارت نیست چراکه مهارت آموختنی است ولی چرا گروه عظیمی از فارغ التحصیلان ما اقدام به فراگیری مهارت های مورد نیاز بازار کار نمی کنند.

دلیل اصلی اینست که  فارغ التحصیلان در شناسایی علایق خود، شناسایی نیاز بازارکار، هدف گذاری برای توسه فردی، مدیریت سردرگمی های دوران دانشجویی ناشی از عدم امید به آینده موفق عمل نمی کنند.

دلیل دیگر اینست که پس از شناخت استعدادها و توانمندی ها فردی خود  دقیقا نمی دانند که چه مهارت هایی را باید بیاموزند و چه تجربیاتی را برای ورود به بازار کار بایستی کسب کنند و در نهایت اینکه مهارت های فردی خود را چگونه بازاریابی کنند تا بتوانند از آن کسب درآمد نمایند.

به جرأت می توانم بگویم که اگر دانش آموختگان دانشگاهی ما از مهارت های عمومی برخوردار باشند براحتی می توانند با مهارت های تخصصی خود(حتی تخصص های اندک) کسب درآمد نمایند.

آن چیزی که متاسفانه در دانشگاه ها آموزش داده نمی شود آموزش اعتماد به نفس لازم برای ورود به بازار کار، مهارت های بازاریابی فردی، انگیزه سوزان و مواردی از این دست است…..  نظر شما چیست..؟ با من در میان بگذارید…(یک فرم یا لینک برای ارائه نظر وجود داشته باشد.

یک نگرش پولساز و مولد است که می تواند ثروت آفرین باشد.(برجسته باشد)

همانطور که در ابتدا گفتم هدف این بخش درواقع پاسخگویی به دغدغه و علاقمندی شخصی خودم است و در این قسمت آموزش هایی مبتنی بر دانش و تجربه شخصی(همان چیزیست که با کسب و کارهای دانشجویی و کسب و کار حرفه ای تجربه کردم) برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با کمک همکارانم آماده کرده ایم.

اهداف

همانطور که در ابتدا گفتم هدف این بخش درواقع پاسخگویی به دغدغه و علاقمندی شخصی خودم است و بنا دارم آموزش هایی مبتنی بر دانش و تجربه شخصی(همان چیزی که با کسب و کارهای دانشجویی و کسب و کار حرفه ای تجربه کردم) برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با کمک همکارانم ارائه نمایم. و به طور خلاصه اهداف را در موارد ذیل تقسیم بندی می کنم.

  • بررسی مسائل و موانع دانشجویان و فارغ التحصیلان برای رسیدن به موفقیت شغلی
  • ارائه محتوا در خصوص مهارت های مورد نیاز فارغ التحصیلان برای ورود و موفقیت در بازار کار

مخاطبین

  • دانشجویانی که برای آینده تحصیلی و شغلی خود سردرگم هستند.
  • دانشجویانی که برای موفقیت شغلی خود می خواهند گام بردارند.
  • دانشجویانی که می خواهند بدانند در دوره ی دانشجویی چگونه برای موفقیت شغلی خود گام بردارند؟
  • فارغ التحصیلانی جویای کار یا به دنبال راه اندازی کسب و کار هستند.